+38 (0382) 78-33-63
+38 (0382) 71-86-63
+38 (067) 719-59-33

Риштування, професійні алюмінієві драбини та вишки-тури

Сучасне життя не обходиться без того, щоб не виконувати якісь роботи, пов'язані зі сходами і висотними майданчиками. Хтось миє вікна у квартирі, хтось чистить водостоки власного будинку, а хтось взагалі будує будівлі з неймовірною кількістю поверхів, а потім обробляє фасади у самому привабливому вигляді. Все це називається – РОБОТА НА ВИСОТІ. І тут не обійтися без всіляких пристосувань, починаючи із звичайної драбини і закінчуючи набірними фасадними риштуваннями до 100 метрів висоти. Постачанням такого обладнання і займається фірма АСТІКО.

Пройшло чимало часу від того моменту, коли ми вийшли на ринок зі своїми ідеями, пов'язаними саме з РОБОТОЮ НА ВИСОТІ. Почавши з того, що фірма АСТІКО стала офіційним представником німецької фірми KRAUSE в Україні, ми потім розширили свій асортимент з алюмінію продукцією фірми SVELT (Італія) і VIRASTAR (Украина, Турция). Всі ці виробники алюмінієвих драбин та іншої продукції з алюмінію є визнаними світовими лідерами в своїй області. Якість всієї продукції цих виробників підтверджено міжнародними сертифікатами. Драбини та підмостки надійні у роботі і мають сучасний дизайн. При виборі для продажу виробів із сталі, а саме всіляких підмостків, вишек-тур, фасадних риштувань, ми зупинилися на продукції української фірми ВИРАСТАР, офіційними представниками якої і є по сьогоднішній день.

Таким чином, ми визначили коло своїх постачальників і сьогодні займаємося продажем різноманітних драбин, риштувань з алюмінію, а також сталевих вишек-турів, будівельних риштувань для фасадних робіт, будівельних риштувань для цегляної кладки. Одним з найважливіших напрямків нашої діяльності є ОРЕНДА БУДІВЕЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ. Тут ми пропонуємо все, що маємо для продажу: від драбин до оцинкованих сталевих риштувань. Ми можемо забезпечити обладнанням для оренди будь-якого споживача. До нас звертаються індивідуальні забудовники, бригади будівельників і великі будівельні компанії. Крім будівельників до нас звертаються різні обслуговуючі компанії, починаючи від рекламних агентств і закінчуючи ремонтними бригадами зв'язківців, електриків та інших.

Ми раді надати допомогу в придбанні обладнання будь-якому замовнику. Розташовуючись на рівній відстані від усіх обласних центрів Центральної та Західної України, а саме в місті Хмельницькому, фірма АСТІКО може швидко і зручно для клієнтів виконувати будь-які замовлення з цих регіонів.

Зателефонуйте нашим менеджерам!
+38 (0382) 78-33-63
+38 (0382) 71-86-63
+38 (067) 719-59-33
office@astiko.com.ua